Anunţ

Caută printre mesajele de pe forum înainte de a scrie unul nou!
Formulează corect întrebarea sau problema pe care o ai.
Respectă regulile forumului și Codul de Conduită!

#1 02 Mar 2012 03:00:50

CimpianAlin
Membru
Locaţie: Timisoara, Romania
Înregistrat: 12 Jul 2011

Nu mai stergeti tutorialele

Nu mai stergeti tutorialele. De doua zile incontinu tot caut niste tutoriale facute de mine si pe care nu le mai gasesc. Multumesc. Nu le mai vad pe aici pe forum. M-am chinuit degeaba. Dar alt tutorial nu mai postez aici.

Constitutia Romaniei
Art. 30 – Libertatea de exprimare
(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a opiniilor sau a credinţelor şi libertatea creaţiilor de orice fel, prin viu grai, prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace de comunicare în public, sunt inviolabile.
(2) Cenzura de orice fel este interzisă.

#2 02 Mar 2012 08:23:45

Alexandru.Cucu
Administrator
Locaţie: -21.8021247, -154.6975949
Înregistrat: 17 Jun 2008
Site web

Re: Nu mai stergeti tutorialele

Cat de ingrijit erau scrise?
E posibil sa fi zis careva: "Ce e haosul asta? La gunoi!"
Astept, poate apare colegul care le-a sters sa ne spuna motivul. Nu se sterg singure si nici degeaba smile

#3 02 Mar 2012 08:32:50

marianvasile
Administrator
Locaţie: Bucuresti
Înregistrat: 15 Jan 2008

Nu le-am șters eu, însă sunt sigur că admin-ul care a făcut-o a avut o motivație.

Tot ceea ce mâinile tale prind să săvârșească, fă cu hotărâre, pentru că în groapa în care te vei duce nu există nici faptă, nici punere la cale, nici știință și nici înțelepciune. (Ec. 9:10)

#4 02 Mar 2012 17:15:48

big_bum
Membru
Locaţie: $HOME
Înregistrat: 30 Nov 2010
Site web

Eu sunt destul de vechi pe forum si nu cred ca am vazut vreun tutorial facut de tine.
Ca sa vezi tot ce ai scris pe forum clickaici

Linuxul e ca femeile. Odata ce te-ai prins cum sa lucrezi cu el, vrei sa incerci mai multe distributii.
Nexus 5 kernel
Bumberry Pi - a blog running on a Raspberry Pi about Raspberry Pi running a blog.

#5 02 Mar 2012 21:18:12

dacian
Membru
Locaţie: middle of nowhere
Înregistrat: 10 Apr 2007

Daca se sterge ceva nu mai apare nici in acel link (eventual prin panoul de administrare/moderare a forumului).

Editat ultima oară de dacian (02 Mar 2012 21:18:29)

#6 06 Mar 2012 01:57:36

CimpianAlin
Membru
Locaţie: Timisoara, Romania
Înregistrat: 12 Jul 2011

Voi face un tutorial, care ma ajuta si pe mine dar care cred ca vor ajuta pe multi. E un tutorial despre flash usb multi boot os. Cum se poate instala pe un stick usb mai multe distributii de linux. Va rog sa nu il stergeti, il voi face cat mai ingrijit. Tot ce am sa scriu, cat si softurile prezentate in tutorial sunt verificate personal. Multumesc.

Constitutia Romaniei
Art. 30 – Libertatea de exprimare
(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a opiniilor sau a credinţelor şi libertatea creaţiilor de orice fel, prin viu grai, prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace de comunicare în public, sunt inviolabile.
(2) Cenzura de orice fel este interzisă.

Feed

Antet forum