Anunţ

Caută printre mesajele de pe forum înainte de a scrie unul nou!
Formulează corect întrebarea sau problema pe care o ai.
Respectă regulile forumului și Codul de Conduită!

#1 20 Sep 2013 14:18:23

Thozed
Membru nou
Înregistrat: 20 Sep 2013

Scris ciudat?

Deci eu nu inteleg, doar la mine se vede scrisul ciudat pe forum sau e vreo eroare de caractere diacritice?

Imi place sa ma joc cu aparate gratis in care nu pierzi bani ci doar castigi puncte si te joci de distractie. De ce sa ma complic si sa joc pe bani cand pot sa ma joc gratuit,.

#2 20 Sep 2013 14:35:19

grabiel
Membru
Locaţie: Zalau
Înregistrat: 25 Feb 2011

Re: Scris ciudat?

Thozed a scris:

Deci eu nu inteleg, doar la mine se vede scrisul ciudat pe forum sau e vreo eroare de caractere diacritice?

Deci fa un print screen sa vedem si noi cum se vede smile

Cine n-a facut niciodata vreo greseala, n-a incercat nimic nou.

#3 20 Sep 2013 15:17:26

Ăla mic
Moderator
Locaţie: Constanța
Înregistrat: 10 Feb 2010

Deci eu nu înțeleg, ai deschis subiectul la "Sugestii" deși scrie clar :

Atunci când deschideți un nou subiect, asigurați-vă că acesta corespunde cu specificul subforumului. În cazul în care nu sunteți sigur, puteți posta la categoria „Alte probleme”.

?!?!?
Ce versiune de Ubuntu folosești, ce-ai ales la instalare la secțiunea "Limbă" și ce navigator de internet folosești ?
.

[REZOLVAT] ? => DONEAZĂ !   GRUB2   E1-571    Ce este un forum?   Anti-troll   Ubuntu = umanitate către ceilalți

#4 20 Sep 2013 16:32:01

Thozed
Membru nou
Înregistrat: 20 Sep 2013

folosesc mozilla firefox, am facut print screen, as pune o poza dar nu vad cum, pot adauga doar link catre poza..

"Atunci când deschideți un nou subiect, asigurați-vă că acesta corespunde cu specificul subforumului. În cazul în care nu sunteți sigur, puteți posta la categoria „Alte probleme� ."

Editat ultima oară de Ăla micu' (20 Sep 2013 18:33:00)

Imi place sa ma joc cu aparate gratis in care nu pierzi bani ci doar castigi puncte si te joci de distractie. De ce sa ma complic si sa joc pe bani cand pot sa ma joc gratuit,.

#5 20 Sep 2013 19:09:08

geosoft1
Membru
Locaţie: Râmnicu Vâlcea
Înregistrat: 21 Sep 2009

deci pe firefox  nu se vad diacriticele cum trebuie

salveaza eventualele semne de carte (bookmarks) si sterge directorul .mozilla din /home/userul_tau (ctrl+H pentru a-l vedea). browserul va reveni la setarile implicite. daca ai ceva extensii vor trebui reinstalate.

Daca raspunsul nu te multumeste, probabil nu ai pus intrebarea potrivita.
Registered linux user #542751

Feed

Antet forum