Anunţ

Caută printre mesajele de pe forum înainte de a scrie unul nou!
Formulează corect întrebarea sau problema pe care o ai.
Respectă regulile forumului și Codul de Conduită!

#51 10 Dec 2009 01:43:54

Ben Ami
Membru nou
Locaţie: Bucuresti
Înregistrat: 12 Nov 2009

Re: Cd-uri Ubuntu 9.10

Ștefan Olteanu a scris:

Ben Ami a scris:

se pare ca nu m-am exprimat chiar foarte clar. insa nu stiu unde gresesc.
in caz ca cineva este dispus sa faca un material ca cel despre care am postat mai sus... il rog sa ia legatura cu mine.
0721.44.88.00 sau bennataben pe mess.
multumesc.

Vezi că sunt 1001 de tutoriale de instalare Ubuntu.

unul mai slab decat celalalt...

nici macar un student n-ar fi in stare sa reuseasca fara sa-si puna mainile in cap, fara sa isi piarda o gramada de timp, fara sa se intrebe de vreo cateva ori daca face bine ce face cand isi schimba windowsul...

sa fim seriosi... nu poti asculta muzica, nu poti vedea filme cu asa-numitele "tutoriale" care sunt pe aici smile
trebuie MAI MULT de atat. dar NU EXISTA INDIVIZI care sa doreasca sa munceasca UN MATERIAL PENTRU COPII, chit ca-s altii dispusi sa-l tipareasca si sa-l disemneze (impreuna cu aparatura de calcul aferenta!)...

m-am lamurit, multumesc de precizare!

tel:0721.44.88.00

#52 10 Dec 2009 09:00:07

ropetili
Membru
Înregistrat: 10 Nov 2009

si eu sunt tot cu varianta b.
daca le luam in romana cred ca are si limba engleza in meniu, nu? daca nu, nu se poate pune?? parerea mea.

#53 09 May 2010 21:11:05

lex244
Membru
Locaţie: Bucuresti
Înregistrat: 13 Jul 2009
Site web

Salutare!
Am considerat ca nu este necesar sa deschid un alt topic pentru cd-uri Ubuntu. Scurt si la obiect: transmit mai departe 2 cd-uri. Cele doua cd-uri sunt: Kubuntu 9.04 si Ubuntu 9.04 server edition. Sper sa le trimit pe amandoua la acelasi individ... Cumpar eu plic cu bule si etc pentru doritor.

Toate cele bune!

The Ubuntu Counter Project - user number # 28684

Feed

Antet forum