Anunţ

Caută printre mesajele de pe forum înainte de a scrie unul nou!
Formulează corect întrebarea sau problema pe care o ai.
Respectă regulile forumului și Codul de Conduită!

#1 17 Nov 2010 12:54:03

XeNNo
Membru
Locaţie: Navodari - Constanta
Înregistrat: 03 Oct 2009
Site web

De ce mai am un cont?

Iaca .. nu aveam ce face si ... am gasit dublura.
Intrebarea mea este: De ce mai am un cont si acolo? Este un forum Oglinda sau ce este cu acel forum ... Din cate stiu ... (poate ma insel) nu am semnat nimic in legatura cu postarea mesajelor mele si pe alte forumuri? S-a facut ceva fara voia mea? Scrie ceva pe undeva ? Vreun avertisment si eu nu stiu?
Nu de alta dar este ca in situatia cu mail-urile in care faci precizarea ca nu mai doresti sa primesti mail-uri de la expeditor iar el iti trimite adresa de mail catre altii sa primesti mail-uri de la alti expeditori ?
Nu credeti ca este cazul sa se faca o notificare de genul:

Dragi membrii,
Din considerente de securitate a datelor am facut si un forum de backup pentru a nu pierde ceva din discutii...

Este cumva insusire a datelor mele personale? Eu am fost de acord sa activez pe ACEST forum, si ma trezesc acum ca am cont si pe celalalt....

RESPECT ?!

EN | RO |

#2 17 Nov 2010 12:56:32

marianvasile
Administrator
Locaţie: Bucuresti
Înregistrat: 15 Jan 2008

Re: De ce mai am un cont?

este noul site al forumului, care încă este în lucru...nu ți-a răpit nimeni postările... smile

Tot ceea ce mâinile tale prind să săvârșească, fă cu hotărâre, pentru că în groapa în care te vei duce nu există nici faptă, nici punere la cale, nici știință și nici înțelepciune. (Ec. 9:10)

Feed

Antet forum